چشم انداز شرکت

چشم انداز شرکت

بروشورها را دانلود کنید.

دانلود فایل پی دی اف

در راستای تقاضای صنعت، شرکت خاور صنعت هما هدف گذاری خود را اینگونه مشخص کرده است:

  •  قرار گرفتن در میان سه شرکت برتر تولید کننده لوله و پروفیل سبک فولادی و استنلس استیل
  • توسعه تنوع محصولات استنلس استیل با در نظر گرفتن نیاز بازار هدف
  •  قرارگیری در میان پنج شرکت برتر در صنعت تولید لوله و پروفیل استنلس استیل بدون درز در پنج سال آینده – کسب ۳۵ درصد از سهم بازار منطقه در ده سال آینده

شرکت خاور صنعت هما در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل سبک فولادی در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع او تنها با یک خط تولید به بهره برداری رسید. با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کارآزموده در طی سالیان متمادی نام این شرکت در زمره پیشتازان صنعت فولاد قرار گرفت

امروز شرکت خاورصنعت هما با ۱۶ خط تولید لوله فولادی، ۳ خط تولید استنلس استیل، ۶ خط رشته کن و ۳ خط شیت کن در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید انواع لوله از سایز ۱۰ تا ۷۶ میلیمتر و ضخامت ۰/ ۳ تا ۲ میلیمتر را داراست. محصولات پروفیل از سایز ۱۰X۱۰ تا ۸۰X۴۰ میلیمتر با ضخامت مشابه می باشند. علاوه بر این خط لوله و پروفیل استنلس استیل با ظرفیت تولید ۲۰۰۰۰ تن در سال، اخیرا راه اندازی شده است.

شرکت خاور صنعت هما با توجه به مفاهیم مشتری مداری و عرضه محصولات با قیمت و کیفیت رقابتی توانسته محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر کند. این رویکرد علاوه بر رونق تولید باعث ارز آوری و اشتغال زایی این مجموعه در راستای سیاستهای حمایت از تولید شده است.

افتخار این را داریم که از پیشتازان صنعت فولاد سبک کشور هستیم و در آینده بر اساس درخواست و انتظار مشتریان دائما محصولات خود را ارتقاء خواهیم داد. تمرکز اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتریان بوسیله تأمین اندازه های مختلف لوله و پروفیل فولادی و استنلس استیل می باشد. نقطه قوت خاورصنعت هما تکیه بر نیروی متخصص و ماهر داخلی می باشد. این عامل کلیدی مجموعه ما را بر انجام مأموریت خود ” تولید با کیفیت محصولات بر اساس شناخت نیاز صنعت توانمند ساخته است.

تماس با کارشناسان