انتخاب مواد

انتخاب مواد

بروشورهای بارگیری کنید

دانلود فایل پی دی اف

متغیرهای شاخص زیادی از جمله محیط خورنده، مواد شیمیایی، دما، زمان و عوامل دیگر در انتخاب استنلس استیل مناسب دخیل هستند، بنابراین شناخت دقیق از محیط برای انتخاب آلیاژ مناسب ضروری است. پرکاربردترین نمونه های استنلس استیل به شرح زیر است:

دسته ۳۰۴ :

دسته ۳۰۴ در موارد زیادی کاربرد دارد. استنلس استیل ۳۰۴ مقاومت خوبی در برابر زنگ زدن برای مصارف معماری، محیطهای صنایع غذایی مواد شیمیایی ارگانیک، مواد رنگی و دسته گسترده ای از مواد شیمیایی غیر ارگانیک دارد. رده ۳۰۴ (کم کربن) در دمای متوسط مقاومت خوبی در برابر اسیدهای نیتریک و سولفوریک دارد. این دسته استفاده گسترده ای در ذخیره گازهای مایع ، تجهیزات مورد استفاده در صنایع برودتی (۷۳۰۴)، لوازم و محصولات | مصرفی تجهیزات آشپزخانه، تجهیزات بیمارستانی، حمل و نقل و تصفیه خانه فاضلاب دارد.

دسته ۴۳۰ :

دسته ۴۳۰ مواد آلیاژی کمتری نسبت به دسته ۴۰۴ دارد و برای لوازم تزئیتنی پولیش شده در دمای معمول استفاده می شود. همچنین در صنایع غذایی و محیطهای اسید نیتریک استفاده می شود.

دسته ۳۱۶ :

دسته ۳۱۶ حاوی نیکل بیشتری نسبت به دسته ۳۰۴ می باشد و بدلیل داشتن ۲-۳٪ مولیبدن مقاومت خوردگی بهتری نسبت به دسته ۳۰۴ ، بویژه در محیطهای کلیدی که ایجاد حفره محتمل است، دارد. دسته ۳۱۶ به منظور استفاده در خطوط تولید خمیر کاغذ که اسید سولفوریک زیاد است به کار گرفته شد و سپس در صنایع شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفت

شرکت خاور صنعت هما در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل سبک فولادی در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع او تنها با یک خط تولید به بهره برداری رسید. با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کارآزموده در طی سالیان متمادی نام این شرکت در زمره پیشتازان صنعت فولاد قرار گرفت

امروز شرکت خاورصنعت هما با ۱۶ خط تولید لوله فولادی، ۳ خط تولید استنلس استیل، ۶ خط رشته کن و ۳ خط شیت کن در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید انواع لوله از سایز ۱۰ تا ۷۶ میلیمتر و ضخامت ۰/ ۳ تا ۲ میلیمتر را داراست. محصولات پروفیل از سایز ۱۰X۱۰ تا ۸۰X۴۰ میلیمتر با ضخامت مشابه می باشند. علاوه بر این خط لوله و پروفیل استنلس استیل با ظرفیت تولید ۲۰۰۰۰ تن در سال، اخیرا راه اندازی شده است.

شرکت خاور صنعت هما با توجه به مفاهیم مشتری مداری و عرضه محصولات با قیمت و کیفیت رقابتی توانسته محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر کند. این رویکرد علاوه بر رونق تولید باعث ارز آوری و اشتغال زایی این مجموعه در راستای سیاستهای حمایت از تولید شده است.

افتخار این را داریم که از پیشتازان صنعت فولاد سبک کشور هستیم و در آینده بر اساس درخواست و انتظار مشتریان دائما محصولات خود را ارتقاء خواهیم داد. تمرکز اصلی مجموعه ما جلب رضایت مشتریان بوسیله تأمین اندازه های مختلف لوله و پروفیل فولادی و استنلس استیل می باشد. نقطه قوت خاورصنعت هما تکیه بر نیروی متخصص و ماهر داخلی می باشد. این عامل کلیدی مجموعه ما را بر انجام مأموریت خود ” تولید با کیفیت محصولات بر اساس شناخت نیاز صنعت توانمند ساخته است.

تماس با کارشناسان